Köszöntünk az I. Borussia Kupa Honlapján!

A rendezvény célja:

Amatőr kispályás csapatok játéklehetőséghez juttatása.

1.A torna rendezője:

A tornát a Borussia Cservy TC csapata írja ki, amely rendezvény megszervezésével és lebonyolításával a versenybizottságot bízza meg.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2014. Március 10.

Kérjük minden benevezett csapat juttassa el a nevezési díjat a versanybizotság tagjaihoz 2014.Március 10-ig!

4. A torna résztvevői:

A torna résztvevői azon csapatok, amelyek nevezését a versenybizottság elfogadta.

5. A torna lebonyolítása:

Csoportmérkőzések: A tornára maximum 12 csapat jelentkezését fogadjuk el. A nevezett csapatokat négy 3-as csoportra osztjuk, a csoportokon belül az együttesek körmérkőzéseket játszanak.

Mindkét csoport első helyezettje  és a két legjobb második helyezett jut tovább

A Legjobb 6 Között két 3-as csoportba sorsoljuk a csapatokat a két csoport 1. helyezetjei a döntőt a másod helyezetjei pedig a bronzmérkőzést játszák!

A Csoportokban körbeverés esetén a gólarány számít!

6. A torna díjazása:

12 csapat nevezése esetén!

A torna első két csapata pénzdíjat az első négy  helyezett csapata serleget és oklevelet, a gólkirály(Eperjesi Ákos díj), a legjobb játékos és kapus (Cservy díj) különdíjazásban részesül.

I.Hely. Pénzdjí+Serleg+Oklevél+Vándorkupa

II.Hely. Serleg+Oklevél

III.Hely. Serleg+Oklevél

IV.Hely. Serleg+Oklevél

7. Egyéb rendelkezések:

a kapuk mérete: 3×2 méter,

a játékidő 2×12 perc futó órával,csak a játékvezető külön kérésére állítható meg az óra!

a tornára összesen 15 játékos nevezhető

egy játékos csak a versenybizottság engedélyével szerepelhet több csapatban

a pályán lévő játékosok száma 5+1 kapus

Becsúszás semmilyen irányból nincs!

Kivéve a kapust,akinek a 6-oson belül van becsúszási lehetősége!

Óvás benyújtására a mérkőzést követő 5 percen belül van lehetőség-10000 Ft óvási díj befizetése ellenében-melyet a négy  tagú versenybizottság bírál el.